Zgodovina

Začetki društva segajo v leto 1991, ko smo ob izgradnji dveh peščenih igrišč za tenis ustanovili TENIŠKO DRUŠTVO BROD, ki je takrat, v obdobju porasta priljubljenosti tega športa, razveseljevalo veliko število rekreativcev. Čez nekaj let smo zgradili še tretjega.
Leta 1998 smo teniško dejavnost dopolnili še z igriščem za odbojko na mivki. Zanimanje za ta atraktivni in družabni šport je bilo izjemno in pripeljalo do tega, da imamo od leta 2003 na voljo tri odbojkarska igrišča, enega teniškega pa smo opustili.
V letu 2004 se teniškima in odbojkarskim igriščem pridruži še travnata površina v velikosti 20 x 40m, namenjena za nogomet in ostale dejavnosti.
Skozi ves ta čas so se pri nas odvijali številni turnirji in tekmovanja, od leta 2003 naprej pa vsako leto organiziramo tudi družabno srečanje, ki ga imenujemo kar »ZRKOVCI OPEN«, na katerem naši člani in pa vsi ljubitelji rekreacije  in zabave tekmujejo v različnih panogah.
Leta 2005 nadenemo društvu ime ŠPORTNO DRUŠTVO ZRKOVCI.

V letu 2004 se teniškima in odbojkarskim igriščem pridruži še travnata površina v velikosti 20 x 40m, namenjena nogometu in ostalim dejavnostim. Skozi ves ta čas so se pri nas odvijali številni turnirji in tekmovanja, od leta 2003 naprej pa vsako leto organiziramo tudi družabno srečanje, ki ga imenujemo kar »ZRKOVCI OPEN«, na katerem naši člani in vsi ljubitelji rekreacije in zabave tekmujejo v različnih panogah.

Leta 2005 nadenemo društvu ime ŠPORTNO DRUŠTVO ZRKOVCI.

ajg bratusek gasper marnitprint-divisionvarnostvzajemna